Program stypendialny dla członków klubu szachowego ELO EŁK – pomóż nam go sfinansować!

Grając w szachy, dzieci nie tylko rozwijają swoje umiejętności logicznego myślenia, ale także zdobywają kolejne kategorie. Aby naszym zawodnikom zapewnić dodatkową motywację do treningów, przygotowaliśmy program stypendialny. Potrzebujemy jednak Twojej pomocy, aby go zrealizować!

Nasz program obejmuje członków klubu szachowego ELO EŁK, którzy osiągnęli kolejne kategorie. Dla zawodników z kategorią V męską lub IV kobiecą przewidujemy legitymację szachową Polskiego Związku Szachowego i koszulkę klubową. Z kolei osoby z IV kategorią męską lub III kobiecą otrzymają to, co wcześniej plus pokrycie wpisowego w każdym turnieju w Polsce, w którym chcą zagrać.

Zawodnicy z III kategorią męską lub II kobiecą mogą liczyć na dodatkowo dwie lekcje online w miesiącu, prowadzone przez trenera z tytułem CM, FM, IM lub GM, a także pokrycie kosztów udziału w mistrzostwach województwa. Natomiast osoby z II kategorią męską lub I kobiecą otrzymają to, co wcześniej, plus pokrycie kosztów udziału w mistrzostwach Polski, a także cotygodniowe lekcje online z trenerem.

Zawodnicy z I kategorią szachową, oprócz wszystkich wymienionych wyżej korzyści, otrzymają pokrycie kosztów udziału w dowolnym obozie szachowym na terenie Polski.

Lista naszych zarejestrowanych zawodników znajduje się na stronie: https://www.cr-pzszach.pl/ew/viewpage.php?page_id=2&zwiazek=WM&klub_pers_id=1057.

Program zostanie wprowadzony, gdy uda nam się zebrać odpowiednią kwotę. Zapisy wydatków oraz aktywności zawodników będą na bieżąco publikowane na naszym profilu na Facebooku: facebook.com/ukseloelk. Pomóż nam zrealizować ten program i wesprzyj nasze talenty szachowe!